Korporatīvie pasākumi

SUP inventārs

Latvijā mēs pārstāvam un Jums piedāvājam vienu no pasaulē labākajiem SUP dēļu zīmoliem – kas nozīmē, ka SUP dēļiem ir izcila kvalitāte, stabilitāte un sniegums uz ūdens, ērta un pārdomāta lietojamība. Turklāt mums nomā ir dažādi SUP dēļi – iesācējiem, pieredzējušiem braucējiem, sportistiem, vieglajiem un smagajiem, bērniem un pusaudžiem, vienvietīgi un komandām.

SUP piedzīvojums padarīs neaizmirstamu Tavu dzimšanas dienu, darba kolektīva pasākumu, ballīti, vasaras nometni!

SUP inventāra noma korporatīvajiem pasākumiem

Mēs piedāvājam nomā Red Paddle Co SUP dēļus. Ir pieejami 30 individuālie SUP dēļi, divi Dragon Race dēļi (komandām līdz 4 cilvēkiem) un divi XL SUP dēļi (komandām līdz 8 cilvēkiem). Visi dēļi ir piepumpējami – līdz ar to ērti pārvadājami, patīkamāki lietošanā, bet ne mazāk stingri un kvalitatīvi.

SUP inventāra komplektā ietilpst SUP dēlis, pumpis, soma, pavada, airis, peldveste.

SUP inventāru varat saņemt mūsu veikalā Andrejostas ielā 5, K-7, Rīgā. Tāpat varam arī to Jums piegādāt un sagatavot lietošanai izvēlētajā vietā.

SUP braucieni

Piedāvājam organizēt SUP braucienus grupām līdz 30 personām. Apmācīsim iesācējus, sniegsim padomus brauciena laikā, palīdzēsim izvēlēties labāko maršrutu un sagatavoties pasākumam. SUPošanai ir piemērota teju ikviena ūdenstilpne Latvijā, bet aizraujošākie un interesantāki braucieni būs Gaujā, apkārt daudzajām un dažādajām Rīgas salām, Abavā, Garezeros… un sarakstu varam turpināt! 🙂

SUP-FIT treniņu draugu grupai vai darba kolektīvam

SUP-FIT ir vingrošana uz SUP dēļa, veicot vingrinājumus ar sava ķermeņa svaru. Tie var būt statiski dziļās muskulatūras vingrinājumi, kā arī dinamiski spēka izturības vingrinājumi. SUP fitnesa vingrošana attīsta līdzsvaru, koordināciju, precizitāti, spēku un citas fiziskās kvalitātes.

Tā ir iespēja saliedēt darba kolektīvu un motivēt darbiniekus.

Piedāvājumā ietilpst viss nepieciešamais inventārs (SUP dēlis, airis, peldveste) un nodarbības vadītāja pakalpojumi. Nodarbības vada Kaspars Zlidnis. Tās notiek Andrejsalas apkārtnē – vieta tiek izvēlēta atkarībā no laika apstākļiem, lai netraucētu vējš. Varam organizēt nodarbības arī citā, Jūsu izvēlētā vietā, pat dodoties tālu prom no civilizācijas.

SUP komandu sacensības

Īpaši interesanti lielākām cilvēku grupām un pasākumiem ir XL SUP dēļi un Dragon Race SUP dēļi. Tie ir dēļi, ar kuriem vienlaikus var braukt vairāki cilvēki. Ir iespēja organizēt stafetes, komandu sacensības un sadarbības treniņus. Šāda aktivitāte lieliski papildinās sporta spēlas, vasaras nometni vai piedzīvojumu sacensības.

SUP sacensības varam rīkot arī ar vienvietīgajiem SUP dēļiem.

Droši raksti mums vai zvani! Uzklausīsim, sarunāsim un atradīsim labāko risinājumu tieši Taviem draugiem vai kolēģiem!

[email protected] vai +371 29618236

Droši sazinies ar mums. Priecāsimies palīdzēt!

    Iepirkumu grozs