Piegāde/maksāšana

Piegāde

 1. Preču piegāde Latvijas teritorijā ir bez maksas.
 2. Rīgā preces piegādājam aptuveni vienas diennakts laikā norādītajā adresē. Pirms piegādes sazinamies ar klientu par piegādes laiku un adresi.
 3. Pārējā Latvijas teritorijā preces sūtam uz DPD paku skapjiem vai tās piegādā DPD kurjers. Piegāde aizņem aptuveni 1 līdz 3 dienas.
 4. Preces sagatavojam sūtīšanai un kurjerdienestam nododam 24h laikā pēc pasūtījuma saņemšanas.
 5. Piegāde ES dalībvalstīs aizņem 2 – 10 darba dienas. 
 6. Somijā, Zviedrijā, Dānijā, Vācijā, Polijā, Lietuvā, Igaunijā, Francijā, Čehijā, Slovākijā, Luksenburgā, Nīderlandē, Beļģijā un Itālijā pirkumiem līdz 99 euro piegādes maksa ir 10 euro. Pirkumiem no 100 euro piegāde ir bez maksas. Par piegādes izmaksām uz citām valstīm aicinām kontaktēties rakstot uz info@supfit.lv
 7. Preču piegādei izmantojam kurjerdienestu DPD

Norēķinu veidi

Kad esi pirkuma preces salicis interneta veikala grozā un vēlies samaksāt uzreiz par visu pirkumu, tad izvēlies:

 1.  Bankas pārskaitījums – izvēloties šo maksājumu, varēsi ērti samaksāt ar savas interneta bankas starpniecību.
 2. Maksājumu karte – ja Tev ir bankas izdota maksājuma karte, tad vari izvēlēties šo maksāšanas formu. Ērti un vienkārši.
 3. Apmaksa skaidrā naudā saņemot pakalpojumu vai preci – šis maksāšanas veids derēs, ja preci saņemsi mūsu veikalā Andrejsalā vai Tavā dzīves vietā, ja tā ir Rīgā.
 4. Dāvanu karte – ja Tev ir dāvanu karte un pirkumam vēlis izmantot to, sadaļā papildus informācija lūdzam norādīt dāvanu kartes numuru.

Ja par pirkumu vēlies samaksāt pakāpeniski vai vēlāk, tad izvēlies kādu no ESTO maksāšanas veidiem, kas pieejami mūsu interneta veikala norēķinu sistēmā:

ESTO 3 – maksā par pirkumu 3 vienādās daļās – maksājumu metode, kas ļauj apmaksāt savus pirkumus 3 vienādās daļās. 3 mēnešu laikā. Bez procentiem vai komisijas maksas. Vienkārši maksājiet vēlāk! Ērti noformē savu pirkumu izmantojot Smart-ID vai internetbanku.

ESTO – pērc tūlīt un maksā 30 dienu laikā! Jums tiek dots 30 dienu ilgs papildu laiks, lai samaksātu. Iegādājieties preci vai pakalpojumu uzreiz un maksājiet nākamo 30 dienu laikā bez papildu maksas! Ērti noformē savu pirkumu izmantojot Smart-ID vai internetbanku.

ESTO līzings – Nevēlaties apmaksāt visu summu uzreiz? Maksājiet pa daļām līdz pat 60 mēnešiem! Ērti noformē savu pirkumu izmantojot Smart-ID vai internetbanku.

Iepirkumu grozs