Piegāde/maksāšana

Piegāde

 1. Preču piegāde Latvijas teritorijā ir bez maksas.
 2. Rīgā preces piegādājam aptuveni vienas diennakts laikā norādītajā adresē. Pirms piegādes sazinamies ar klientu par piegādes laiku un adresi.
 3. Pārējā Latvijas teritorijā preces sūtam uz DPD paku skapjiem vai tās piegādā DPD kurjers. Piegāde aizņem aptuveni 1 līdz 3 dienas.
 4. Preces sagatavojam sūtīšanai un kurjerdienestam nododam 24h laikā pēc pasūtījuma saņemšanas.
 5. Piegāde ES dalībvalstīs aizņem 2 – 10 darba dienas. 
 6. Somijā, Zviedrijā, Dānijā, Vācijā, Polijā, Lietuvā, Igaunijā, Francijā, Čehijā, Slovākijā, Luksenburgā, Nīderlandē, Beļģijā un Itālijā pirkumiem līdz 99 euro piegādes maksa ir 10 euro. Pirkumiem no 100 euro piegāde ir bez maksas. Par piegādes izmaksām uz citām valstīm aicinām kontaktēties rakstot uz [email protected]
 7. Preču piegādei izmantojam kurjerdienestu DPD

Norēķinu veidi

Kad esi pirkuma preces salicis interneta veikala grozā un vēlies samaksāt uzreiz par visu pirkumu, tad izvēlies:

 1.  Bankas pārskaitījums – izvēloties šo maksājumu, varēsi ērti samaksāt ar savas interneta bankas starpniecību.
 2. Maksājumu karte – ja Tev ir bankas izdota maksājuma karte, tad vari izvēlēties šo maksāšanas formu. Ērti un vienkārši.
 3. Apmaksa skaidrā naudā saņemot pakalpojumu vai preci – šis maksāšanas veids derēs, ja preci saņemsi mūsu veikalā Andrejsalā vai Tavā dzīves vietā, ja tā ir Rīgā.
 4. Dāvanu karte – ja Tev ir dāvanu karte un pirkumam vēlis izmantot to, sadaļā papildus informācija lūdzam norādīt dāvanu kartes numuru.

Ja par pirkumu vēlies samaksāt pakāpeniski vai vēlāk, tad izvēlies kādu no ESTO maksāšanas veidiem, kas pieejami mūsu interneta veikala norēķinu sistēmā:

ESTO 3 – Maksā 3 vienādās daļās. Bez papildu maksas un procentiem. Vienkārši maksā vēlāk!


ESTO 3 maksāšanas metode ļauj samaksāt par pirkumu trīs vienādās daļās, trīs mēnešu laikā. Katra mēneša maksājuma summa tiek aprēķināta dalot pirkuma groza vērtību trīs vienādās daļās. Bez procentiem. Nav papildu maksas. Vienmēr pieejama pirmstermiņa atmaksas iespēja, papildu maksa netiek piemērota.

Bolt Pay Later – pērc tagad un maksā vēlāk, bez papildu maksas!

Jauna un inovatīva maksājumu metode – Bolt Pay Later. Apstipriniet savu pirkumu ar 2 klikšķiem, saņemiet pasūtījumu un norēķināties vēlāk. Maksājiet kā vēlaties – 30 dienu laikā. Bez procentiem! Bez papildu izmaksām! Maksājuma metodi piedāvā un pārvalda ESTO LV AS.

ESTO nomaksa – Maksā ērti un ātri pa daļām – līdz 60 mēnešiem!


Norēķināšanās ar ESTO nomaksu ir tikpat ātra un ērta, kā maksājot ar bankas starpniecību. Apstiprini pasūtījumu un, lai iepazītos ar piedāvājuma noteikumiem un nosacījumiem un veiktu veiksmīgu pirkumu, paraksti pirkuma nomaksas līgumu digitāli, izmantojot savu internetbanku, Smart-ID vai eParaksts.

Iepirkumu grozs