Veikala lietošanas noteikumi

Interneta veikala “www.supfit.lv” lietošanas noteikumi.

Noteikumi nosaka attiecības starp SIA „Kolibri Grupa” un fizisku/juridisku personu (turpmāk – Lietotājs), kas apmeklē interneta veikalu www.supfit.lv (turpmāk – www.supfit.lv).Lūdzu rūpīgi izlasiet SIA „Kolibri Grupa” piederošā interneta veikala www.supfit.lv lietošanas noteikumus (turpmāk – Noteikumi) par katru www.supfit.lv apmeklēšanas reizi. Apmeklējot www.supfit.lv, Jūs piekrītat Noteikumiem un apņematies tos ievērot.

Gadījumā, ja Jūs nepiekrītat Noteikumiem, Jums nav atļauts apmeklēt www.supfit.lv. Jūs nevarēsiet iegadāties mūsu piedāvātās preces un pakalpojumus un Jums nekavējoties jāpārtrauc lietot www.supfit.lv Šie Noteikumi ir piemērojami saskaņā ar Latvijas Republikas likumiem. www.supfit.lv Noteikumi ir paredzēti un saistoši katram

www.supfit.lv Lietotājam. www.supfit.lv lietošana tiek uzskatīta par katra Lietotāja pilnīgu piekrišanu šiem Noteikumiem, t.sk., visām tajos veiktajām izmaiņām. Katram www.supfit.lv Lietotājam ir pienākums regulāri pārlasīt šos Noteikumus, lai savlaicīgi būtu lietas kursā par tajos veiktajām izmaiņām.

1.SIA „Kolibri Grupa” ir interneta veikala www.supfit.lv īpašnieks un uzturētājs.

2.SIA „Kolibri Grupa” ir tiesīgs jebkurā laikā pēc saviem ieskatiem mainīt www.supfit.lv Noteikumus un jebkuras izmaiņas stājas spēkā ar brīdi, kad tās tiek publicētas www.supfit.lv.

3. www.supfit.lv dizains un publicētie materiāli ir autortiesību aizsardzības objekti.

4.www.supfit.lv izvietotās preču zīmes, logotipi un pakalpojumu zīmes ir sadarbības partneru reģistrētas vai nereģistrētas preču zīmes.

5.Interneta veikala www.supfit.lv visas preču cenas ir norādītas euro ar iekļautu PVN likmi.

6.Visām publikācijām www.supfit.lv ir informatīvs raksturs. SIA „Kolibri Grupa” patur sev ekskluzīvas tiesības rediģēt, izdzēst vai ievietot www.supfit.lv jebkuru informāciju, izdzēst vai ievietot jebkuras preces vai pakalpojumus pārdošanai bez iepriekšēja brīdinājuma un paskaidrojuma.

7. www.supfit.lv preču apraksti tiek veidoti pēc ražotāja sniegtās specifikācijas vai citur atrodamās informācijas var mainīties atkarībā no preces ražotāja noteiktām izmaiņām, modifikācijas vai komplektācijas maiņas.

8. www.supfit.lv publicēto materiālu izmantošana ir saskaņojama ar SIA „Kolibri Grupa” un atsauce uz to ir obligāta.

9.Lietotājs labprātīgi piekrīt sniegt ziņas par sevi, kas nepieciešamas preču iegādei un to piegādei. Lietotājs pats ir atbildīgs par sniegto ziņu patiesumu.

10.Doto Noteikumu neievērošanas gadījumā www.supfit.lv patur tiesības atteikt klientam pakalpojumu sniegšanu, pārtraukt pieeju www.supfit.lv, kā arī anulēt pasūtījumus vienpusējā kārtībā.

11. www.supfit.lv patur tiesības nepiegādāt preci, ja klients nav veicis preces apmaksu. Piegādes maksa var mainīties atkarībā no piegādes reģiona un preces cenas.

13. Iegādajotos preces www.supfit.lv, Lietotājs piekrīt, ka tiks reģistrēts klientu datu bāzē un tam tiks izsūtīti paziņojumi. Personas datu drošība tiks aizsargāta saskaņā ar Fizisko personu datu aizsardzības likumu. Dati tiks saglabāti un izmantoti tikai preču pirkuma darījumu noformēšanai, uzlabojot sniegto pakalpojumu kvalitāti, ieskaitot mārketinga akcijas. SIA „Kolibri Grupa” neizpauž datus par klientu veiktajiem pirkumiem trešajām pusēm, izņemot gadījumos, kad to pieprasa LR varas iestādes.

——————

Preču atgriešana

14.Iepirkšanās kārtību www.supfit.lv nosaka LR Ministru Kabineta Noteikumi Nr.207 par Distances līgumu ar tā grozījumiem, kas izsludināti līdz 2005.gada 15.martam. LR Ministru Kabineta Noteikumi nosaka, ka klientam ir tiesības atkāpties no Līguma 14 kalendāro dienu laikā un atgriezt preci pārdevējam.

15. Saskaņā ar “Distances līgumu ”Tev ir tiesības 14 kalendāro dienu laikā pēc preču saņemšanas, neminot iemeslu, atkāpties no līguma un atgriezt interneta veikalā iegādāto. Atkarībā no radušās situācijas, Tev ir tiesības uz naudas atmaksu, preces nomaiņu, un/vai kompensāciju, atbilstoši situācijai. Veicot preces atgriešanu, lūdzam ņemt vērā, ka prece nedrīkst būt bojāta, lietota un tās izskats nedrīkst būt būtiski mainīts Ja atgriežamā prece atbilst minētajām prasībām, SIA “Kolibri Grupa” veic naudas atmaksu ne vēlāk kā 14 dienu laikā pēc preces atgriešanas formas saņemšanas. Izdevumus par preču atgriešanu sedz SIA “Kolibri Grupa”.

16. Mēs nodrošinām iespēju atgriezt vai arī samainīt iegādātās preces, izmantojot platformu atgriesana.omniva.lv .Ja vēlies atgriezt vai samainīt iegādāto preci, vari to izdarīt 14 dienu laikā no pirkuma saņemšanas dienas. Nauda tiks atmaksāta vēlākais 14 dienu laikā, no preces atgriešanas formas iesniegšanas brīža portālā atgriesana.omniva.lv.

Naudas atmaksas veidi:

  • Pārskaitījums uz bankas kontu, no kura veikts pirkums
  • Pārskaitījums uz citu bankas kontu
  • Veikala kupons
  • Apmaiņa pret citu preci

Kas Tev jādara, ja vēlies atgriest preci:

  1. Aizpildi preču atgriešanas formu platformā atgriesana.omniva.lv ŠEIT .
  2. Pēc atgriešanas formas aizpildīšanas uz Jūsu norādīto tālruni un e-pastu tiks nosūtīta informācija ar sūtījuma atgriešanas kodu un tālāko.
  3. Dodieties uz tuvāko Omniva pakomātu, ekrānā izvēlieties “Sūtīt sūtījumu” -> “Sūtījums ar iepriekš sagatavotu adrešu karti”, ievadiet sūtījuma atgriešanas kodu un sekojiet tālākajiem norādījumiem ekrānā.

Lūdzam ņemt vērā, ka preci atgriezt  ar pakomāta starpniecību iespējams, ja sūtījuma iepakojuma izmērs nav lielāks par 38 x 64 x 39cm un tā max svars nepārsniedz 30kg. Ja preces svars vai izmēri neatbilst pakomāta izmēriem, aicinām rakstīt uz [email protected] un mēs nodrošināsim jums citu iespēju atgriezt preci.

17. Nauda netiek atgriezta gadījumos, ja interneta veikalā ir iegādāts/nopirkts pakalpojums (piemēram, SUP pasākums, brauciens, inventāra noma) un pārdēvējs nodrošina pakalpojuma sniegšanu un norisi. SUP pasākumu, ja tā norises paredzētajā laikā līst lietus, var atcelt pakalpojuma sniedzējs. Ja pakalpojums netiek sniegts vai tiek atcelts pakalpojuma sniedzēja dēļ, klientam tiek piedāvāts cits pakalpojuma saņemšanas laiks. Ja jaunais laiks neapmierina klientu, tad viņam 7 darba dienu laikā tiek atmaksāta par pakalpojumu samaksātā nauda.

——————

18. www.supfit.lv un Lietotāja saistību atruna ir spēka veicot Lietotājam pasūtījumu jebkurā veidā, izmantojot e-veikalu, tālruni vai e-pastu.

19. www.supfit.lv atrodamā informācija nerada nekādas juridiskas saistības starp Lietotājiem un SIA „Kolibri Grupa”.

20. www.supfit.lv Lietotājs nedrīkst veikt darbības, kas tieši vai netieši aizskar www.supfit.lv īpašnieka tiesības un likumīgās intereses.

21. Atkaribā no tiesību pārkāpuma rakstura un sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

22. www.supfit.lv veikto pasūtījumu līgumi netiek saglabāti.

23. www.supfit.lv publicēto preču un cenu piedāvājumi ir spēkā, kamēr konkrētā prece ir noliktavā, ja vien pie konkrētā produkta nav norādīts savādāk.

SIA „Kolibri Grupa”

Iepirkumu grozs