SUP noma

SUP noma piedāvā kvalitatīvos Red Paddle Co piepūšamos SUP dēļus. Nomas komplektā ietilps piepūšamais dēlis, pavada, pumpis, airis, ūdens drošs mantu maiss, veste un mugursoma, kurā to visu ievietot. Nomas cenā ietilpst ~ 15 min. instruktāža. SUP dēli nomāt vari uz stundām vai diennaktīm. Vari doties braucienā pa Rīgas pilsētas kanālu vai Daugavu līdzās nomas punktam vai arī ņemt visu inventāru līdzi sapakotu mugursomā.

Mūsu SUP noma atrodas pie pašas Andrejostas – Eksporta ielā 3A, Rīgas pasažieru ostā. Rezervācijas brīdī par nomas inventāru nav jāmaksā. Samaksāt var gan ar skaidru naudu, gan ar maksājumu kartēm inventāra saņemšanas brīdī.

SUP nomas darba laiks:

Pirmdiena – svētdiena 10:00 – 19:00  (19:00 izsniedzam pēdējo SUP). Ja vēlies SUP nomāt citā laikā, droši dod ziņu.

SUP noma –  cenas:

SUP dēļa modelisStundaDiennakts
Universālais SUP dēlis (10’6” un 10’8” Ride)Viena h – 10€; 
Trīs h – 15€; 
Katra nākamā 5€.
Viena diennakts 30€; 
Trīs diennaktis 55€;
Nedēļa 95€.
Tūrisma SUP dēlis (Voyager)Viena diennakts 35€; 
Trīs diennaktis 65€;
Katra nākamā 30€.
Tandēms (SUP dēlis 2 – 3 cilvēkiem)Viena h – 15€;
Trīs h 20€; 
Katra nākamā 5€.
Viena diennakts 45 €; 
Trīs diennaktis 75€;
Katra nākamā 30€
4 vietīgs SUP dēlis “Dragon”Pirmā h – 30 €;
Katra nākamā – 20 €
Diennakts 60 €
8 vietīgs SUP dēlis “Ride XL”Stundā 35 €Diennakts 80 €

Mēs cenšamies pielāgoties klientiem un diennakti uztveram tā, lai cilvēks var visu dienu pavadīt SUP priekos 🙂 Piemēram, trīs dienu nomas cena inventāram ir tāda pati, kā divām dienām. Tas tādēļ, lai nedēļas nogali vari izbaudīt pilnībā – paņemt inventāru piektdienā, bet atvest atpakaļ pirmdienā un maksāt kā par divām diennaktīm. Droši elektroniskajā sistēmā rezervē inventāru un, ja nedaudz (~8h) pārsniegsi arī vienas diennakts slieksni, neprasīsim Tev maksāt par otro diennakti. Par to, ja būs iespējams, vienosimies saņemot inventāru –  droši jautā!

Ar ko piepūšamais SUP dēlis atšķiras no cietā? Ja dēlis būs piepumpēts pareizi, tad Tev būs grūti pat pamanīt kādu atšķirību. Piepumpēšana aizņems ~ 5 min. Būtiskākā atšķirība ir tā, ka piepūšamo dēli Tu vari sarullēt, ielikt mugursomā un to auto bagāžniekā. Tā pārvadāšana ir ļoti vienkārša – vari braukt ar velo, sabiedrisko transportu vai lidmašīnu un ērti ņemt līdzi visu inventāru vienā mugursomā!

Mums tagad nomā arī RIDE XL SUP dēlis – uz tā var uzkāpt vismaz 8 cilvēki. Komplektā dodam 8 – 10 airus, četrus pumpjus un dēļa somu. Lielisks sporta spēlēs, komandas saliedēšanas pasākumos un ballītēs. Cena – 80 eiro diennaktī vai 35 eiro stundā.

Nomas tālrunis +371 257 724 85 (tikai zvaniem)
e-pasts: [email protected]
Veikala tālrunis +371 296 182 36

Droši sazinies ar mums. Priecāsimies palīdzēt!

    SUP noma Andrejsalā, Rīga
    SUP noma Andrejsalā – daži iespējamie paršruti Tavam SUP piedzīvojumam. Iznomā SUP, noklausies instrukciju un dodies piedzīvojumā.
    Iepirkumu grozs