SUP noma

SUP noma piedāvā kvalitatīvos Red Paddle Co piepūšamos SUP dēļus. Nomas komplektā ietilps piepūšamais dēlis, pumpis, airis, veste un mugursoma, kurā to visu ievietot. Nomas cenā ietilpst ~ 15 min. instruktāža. SUP dēli nomāt vari uz stundām vai diennaktīm. Vari doties braucienā pa Rīgas pilsētas kanālu vai Daugavu līdzās nomas punktam vai arī ņemt visu inventāru līdzi sapakotu mugursomā.

SUP noma –  cenas:

SUP dēļa modelis Stunda Diennakts
Individuālais SUP dēlis Pirmā stunda 10 €, katra nākamā 5 € Pirmā diennakts 30 €, katra nākamā 25 €
Tandēms (SUP dēlis 2 – 3 cilvēkiem) Pirmā stunda 12 €, katra nākamā 8 € Pirmā diennakts 45 €, katra nākamā 30 €
4 vietīgs SUP dēlis “Dragon” Pirmā stunda 30 €, katra nākamā 20 € Diennakts 60 €
8 vietīgs SUP dēlis “Ride XL” Stundā 35 € Diennakts 80 €

Jaunums: ja dodies atvaļinājumā un vēlies iznomāt SUP dēli uz nedēļu – tagad Tev ir tāda iespēja. Nomas cena SUP inventāra komplektam uz vienu nedēļu – 99 eiro!

Mēs cenšamies pielāgoties klientiem un diennakti uztveram tā, lai cilvēks var visu dienu pavadīt SUP priekos 🙂 Piemēram, ja paņem dēli piektdienas vakarā un atgriez svētdienas rītā – to skaitīsim par vienu diennakti. Savukārt, nākamo nomas stundu liksim klāt, ja tajā jau būs vismaz 15 minūtes aizvadītas.

Ar ko piepūšamais SUP dēlis atšķiras no cietā? Ja dēlis būs piepumpēts pareizi, tad Tev būs grūti pat pamanīt kādu atšķirību. Piepumpēšana aizņems ~ 5 min. Būtiskākā atšķirība ir tā, ka piepūšamo dēli Tu vari sarullēt, ielikt mugursomā un to auto bagāžniekā. Tā pārvadāšana ir ļoti vienkārša – vari braukt ar velo, sabiedrisko transportu vai lidmašīnu un ērti ņemt līdzi visu inventāru vienā mugursomā!

Mums tagad nomā arī RIDE XL SUP dēlis – uz tā var uzkāpt vismaz 8 cilvēki. Komplektā dodam 8 – 10 airus, četrus pumpjus un dēļa somu. Lielisks sporta spēlēs, komandas saliedēšanas pasākumos un ballītēs. Cena – 80 eiro diennaktī vai 30 eiro stundā.

Nomas tālrunis +371 257 724 85 (tikai zvaniem)
e-pasts: info@supfit.lv
Veikala tālrunis +371 296 182 36

Droši sazinies ar mums. Priecāsimies palīdzēt!

    SUP noma Andrejsalā, Rīga
    SUP noma Andrejsalā – daži iespējamie paršruti Tavam SUP piedzīvojumam. Iznomā SUP, noklausies instrukciju un dodies piedzīvojumā.