SUP-FIT vingrošana

Par 2019. gada SUP fitnesa nodarbībām ziņosim mūsu facebook lapā – seko un piesakies. Nodarbības garums 1h, bet pēc tam 30 minūtes varēsi SUPot patstāvīgi. Nodarbībām pulcējamies Andrejostas ielā 5, K-7, Andrejsalā. Ja laika apstākļi ļaus, nodarbības būs arī citos vakaros un no rītiem.

Nodarbības vada Kaspars Zlidnis un Ieva Brante

Mēs nodrošinām visu nepieciešamo inventāru (SUP dēli, airi, glābšanas vesti) un profesionālu treneri. Treniņi pārmaiņus var notikt arī pie cita fitness trenera, kā arī tehnisku problēmu vai laika apstākļu dēļ var tikt atcelti. Ja nodarbība tiek atcelta, abonementu var izmantot kādā no nākamajām nodarbībām.

SUP fitness ir vingrošana uz SUP dēļa, darot sava ķermeņa svara vingrinājumus. Tie var būt statiski dziļās muskulatūras vingrinājumi, kā arī dinamiski spēka izturības vingrinājumi. SUP fitness vingrošana attīsta līdzsvaru, koordināciju, precizitāti, spēku un citas fiziskās kvalitātes. Nodarbību laikā iemācīsies arī pareizi airēt un vadīt SUP dēli.

Tev nav jābūt īpašai fiziskai sagatavotībai vai SUP pieredzei, lai pievienotos SUP – FIT treniņiem.

Apģērbam jābūt brīvam, līdzīgi kā tad, kad dodies skriet vai vingrot uz sporta zāli. Kājas var būt basas, bet vari arī vingrot sporta apavos. Jā, var gadīties saslapināt apģērbu, tādēļ vēlams, lai pēc treniņa ir sausas drēbes, ko pārvilkt. Andrejsalā ir pārģērbšanās kabīne.

Nodarbībām var pieteikties un atbildes uz interesējošiem jautājumiem saņemt, rakstot uz [email protected] vai zvanot +371 29618236

Droši sazinies ar mums. Priecāsimies palīdzēt!

    Iepirkumu grozs