Kā top labākie SUP dēļi

Kas SUP dēlim vēderā?

Kā šodien top piepūšamie SUP dēļi? Daudzi no tiem tiek līmēti ar rokām vienās un tajās pašās rūpnīcās Ķīnā. Red Paddle Co ir spēruši revolucionārus soļus un šos procesus automatizējuši. Rezultātā SUP dēļi kļuvuši stingrāki, vieglāki, ilgmūžīgāki, vizuāli skaistāki un labāk slīd pa ūdens virsmu. Īsi par to, kā top labākie SUP dēļi!

MSL FUSION – NĀKOTNI VEIDO FUSION TEHNOLOĢIJA

Atšķirība slēpjas sīkumos. Izpētot visus atsevišķos piepūšamā sietiņa elementus, mēs izstrādājām noslīpētu procesu, kas uzlabo visus dēļu ražošanas aspektus.
 
Mēs izslēdzām no ražošanas virknes procesu, kura gaitā iekšējā stiepļu daļa tika pārklāta ar kausētu PVC līmi. Mums šis process bija lieks, jo nevēlējāmies ražot vienslāņa dēļus, un mēs šo līmes kārtu izmantojām tikai kā bāzi, pie kuras pielīmēt ārējo/dubulto kārtu. Turklāt tas bija sarežģīts, grūti kontrolējams process. Tagad mēs pārklājam stieplītes ar saistvielas slāni, kas īpašas formulas dēļ darbojas gan kā blīve, gan kā sasaistošs slānis. Pēc tam ar īpašas iekārtas palīdzību šim saistvielas slānim kontrolētos apstākļos tiek pievienots blīvas, strukturizētas PVC līmes slānis, tādējādi pilnīgi izslēdzot cilvēcisko faktoru, kas iesaistīts tradicionālajā dubulto kārtu uzlikšanā.
 
Šis process notiek materiālu sagatavošanas stadijā, un to paveic rūpīgi kalibrētas iekārtas, kas radītas īpaši šim procesam. Rezultātā tiek iegūta vienmērīga, augstvērtīga kosmētiskā apdare, kas ir tikpat ilgtspējīga un izturīga kā mūsu iepriekšējā divslāņu konstrukcija. Tā kā šis process notiek materiālu sagatavošanas stadijā, varam lietderīgi izmantot vērpes stīvumu, jo dēļa piepūšanas brīdī materiāls tiek nostiepts.
 
Viss izklausās vienkārši, bet, tāpat kā gatavojot labāko viena maluma viskiju vai būvējot rūpīgi noregulētu dzinēju, arī šajā jomā sastāvdaļas un metodi vajag slīpēt vairākas reizes, līdz rodas nevainojams snieguma, kvalitātes un svara apvienojums.
 

GALVENĀS PRIEKŠROCĪBAS

 
Kosmētiska apdare. Visiem 2018. gada Red Paddle Co dēļiem ir labākā kosmētiskā apdare, kāda pieejama šajā nozarē. Nav ne krunciņu, ne krāsas bojājumu. Dēļi izskatās tīrāki un gludāki, un tiem ir patīkamāka tekstūra.
 
Vieglums. Visi 2018. gada Red Paddle Co dēļi ir līdz pat 2 kg vieglāki nekā iepriekšējo versiju dēļi. Tomēr (un tas ir ļoti svarīgi) šie dēļi nav pārāk viegli. Ja dēlis ir ārkārtīgi viegls, tas ir vairāk pakļauts vēja un straumes iedarbībai ūdenī. MSL dēļi ir iepriecinoši viegli, bet droši.
 
Stingrāks dēlis ar mazāku spiedienu. Vērpes stīvuma efekta dēļ visi 2018. gada Red Paddle Co dēļi ir stingrāki, izmantojot mazāku spiedienu. Iesakām izmantot spiedienu diapazonā no 18 līdz 22 psi. Pumpējiet mazāk, airējiet vairāk!
 

Kā MSL tehnoloģija nodrošina, ka tiek saražoti labākie SUP dēļi? Īss video ieskats rezultātā: