SUP šovasar

Domā par SUP šovasar? Īsi par 2018. gada vasaras notikumiem!

Jau esi sācis savā kalendārā atzīmēt vasarā gaidāmos festivālus? Veido vasaras piedzīvojumu sarakstu un SUP šovasar tajā iederētos? Lai ziņas par mūsu SUP aktivitātēm neparādās pēdējā brīdī, te īss apkopojums par lielākajiem SUP svētkiem, kuros varēsi kopā ar mums ietusēt. Un jā, bez tiem, protams, būs arī braucieni pa Rīgas kanālu gan dienā, gan naktī. Būs arī Latvijas upju braucieni, ezeri un jūra, SUP ballītes gan saullēktos, gan saulrietos.

13. – 15. jūlijs.

Pašā vasaras vidū tiekamies Playground festivālā! Vai vari nosaukt vēl kādu vietu vai pasākumu, kur vienuviet vari izmēģināt desmitiem dažādas sportiskas aktivitātes? Teju visu, ko kādreiz esi sapņojis pamēģināt! Protams, būs arī Red Paddle Co SUP dēļi. Būs universālie, būs šaurie sacensību, būs Dragon dēļi un lielie ģimenes un draugu SUPi. Un jā, būs arī Onewheel+!  Ja vēl Tev biļetes nav kabatā, dodies uz http://www.playgroundfestival.eu un tikai par 35 eiro trīs dienu piedzīvojums kabatā!

27. jūlijs – 29. jūlijs.

Tiekamies Baldones Waterfest 2018. Vai zini, kas ir Baldones Water Jump? Mēs sakām, ka ir vērts to likt šīs vasaras piedzīvojumu sarakstā – nolaisties no augsta slidkalniņa un piezemēties ūdenī. Turklāt labas mūzikas un saules pavadījumā! Un tur pat līdzās arī iespēja uzkāpt uz SUP dēļa 🙂 Viss par un ap gada lielāko Baldones tusiņu te –  http://www.waterfest.lv

4. – 5. auguts.

Kopā ar aktīvās atpūtas centru “Eži”, esam Latvijas SUP dzīvē un Kocēnu novadā ienesuši jaunu tradīciju  – jau trešo gadu tiksimiesm lielākajā Latvijas SUP festivālā. “Vaidavas SUP festa” ietvaros būs iespēja piedalīties SUP sacensībās, noklausīties instruktāžu un uz dēļa uzkāpt pirmo reizi, doties nakts braucienā vai pieveikt izaicinošo SUP šķēršļu trasīti. Turklāt sacensības pirmo reizi būs iekļautas Latvijas sērfošanas un SUP federācijas reitingā.

Un pats galvenais, izveidojot 4 draugu, kolēģu vai ģimenes locekļu komandu, Vaidavā varēsi kvalificēties DRAGON WORLD CHAMPIONSHIPS, kas šogad notiks Austrijā.

Citādi bez izmaiņām – festivālā ieeja bez maksas, aktivitātes gan bērniem, gan pieaugušajiem un lieliskā Vaidavas ezera pludmale: www.supfests.lv

31. augusts  – 2. septembris.

Ar visām komandām, kas Vaidavas SUP festivālā kvalificēsies dalībai DRAGON WORLD CHAMPIONSHIPS, liekam SUP dēļus auto bagāžniekos un dodamies uz Fuschlsee, Austrijā. Vai arī Tu vēlies startēt un pārstāvēt Latviju Pasaules čempionātā? Ja atrodi 3 domubiedrus, raksti mums uz info@supfit.lv un mēs palīdzēsim Tev sagatavoties!

Vai esi gatavs kāpt uz SUP šovasar? Mēs esam!