SUP izaicinājums

SUP izaicinājums vasarai – piedalies Pasaules SUP čempionātā!?!

Red Paddle Co Dragon dēļi ir pirmie sacensību SUP dēļi, kas piemēroti, lai ar tiem sacenstos komandas četru cilvēku sastāvā. Tie ir 17 pēdas gari un 32 collas plati. Šie SUP ir gana stabili, bet airējot daudz atkarīgs un galvenais SUP izaicinājums ir komandas biedru spējas sadarboties.  Sacensībās uz tiem vari startēt arī bez īpašas gatavošanās, bet treniņi un noslīpēta sadarbība noteikti nāks tikai par labu. 

2017. gads bija pirmais gads, kad notika gan reģionālās “Dragon race” sacensības, gan Pasaules čempionāts Barbadosā, kur Latvija tika pārstāvēta starptautiskas komandas ietvaros. Šogad Pasaules čempionāts notiks tepat Eiropā – Austrijā no 30. augusta līdz 2. septembrim un arī Tu vari tikt uz to, lai piedalītos!

Kas Tev jādara, lai piedalītos Dragon Race pasaules Čempionātā un pārstāvētu Latviju?

Izveido četru cilvēku komandu, kuri gatavi trenēties un piedalīties Latvijas Dragon Race čempionātā SUP festa (www.supfests.lv) ietvaros Vaidavā. Komandu vari veidot no draugiem, ģimenes locekļiem, radiniekiem vai darba kolēģiem. Pats galvenais nav uzvarēt, jo uz čempionātu būs iespējas doties vairākām komandām. Bet labs rezultāts Tev dos priekšrocības un privilēģijas ceļā uz Pasaules čempionātu.

Rģistrē komandu laicīgi un saņem iespēju trenēties.

Ja reģistrēsi savu komandu jau tagad, iegūsi iespēju izdevīgi trenēties sev izdevīgā laikā un sagatavoties sacensībām. Reģistrētai komandai 2 stundu treniņš izmaksās 15 eiro un tajā būs ietverts viss nepieciešamais – Drago SUP dēlis, četri SUP airi, pavada un peldvestes.

Reģistrēt savu komandu vari atrakstot uz info@supfit.lv

Piedalies Latvijas Dragon Race sacensībās.

Komandas, kas piedalīsies Latvijas Dragon Race sacensībās, saņems ielūgumus piedalīties Pasaules čempionātā. Ātrākajām komandām tiks segta dalības maksa Pasaules čempionātā un piešķirts VIP statuss pasākuma norises laikā. Visi dalībnieki, kas piedalīsies kādās no Dragon Race sacensībām Vaidavas SUP festa ietvaros, piedalīsies jauna 2018. gada modeļa individuālā SUP dēļa izlozē Ride 10’6, neatkarīgi no sasniegtā rezultāta. Galvenais finišēt!

Un galvenais SUP izaicinājums – dodies uz Pasaules čempionātu Austrijā.

Visām komandām, kuras kvalificēsies Pasaules čempionātam, būs iespēja doties un pārbaudīt savus spēkus Austrijā – Alpu kalnu ezerā. Atkarībā no dalībnieku skaita, kopīgi organizēsim transportu jeb nokļūšanu līdz sacensību vietai, apmešanos kādā no tuvējām kalnu viesnīcām un SUP atpūtas un treniņu aktivitātes uz vietas. Darīsim to kopā, lai samazinātu izmaksas. Protams, uz sacensībām varēsi doties arī ar savu transportu un SUP inventāru mēs nogādāsim!

Informācija par precīzām izmaksām (transports, apmešanās u.c.) dalībai Pasaules čempionātā, zvanot vai rakstot.

Priecāsimies arī par līdzjutējiem, kas vēlēsies doties līdzi!

Reģistrē savu komandu jau tagad! Ja ir jautājumi, droši zvani +371 29618236 vai raksti info@supfit.lv