Ziemassvētku dāvana VIŅAM

Tuvojas svētku laiks, kad savus tuviniekus vēlamies pārsteigt ar sirsnīgām dāvanām. Tomēr atrast īsto dāvanu ne vienmēr ir ātri un viegli. Tādēļ mēs nākam Tev palīgā un esam vienkopus apkopojuši ieteikumus, kas būs lieliska dāvana VIŅAM.

Šīs dāvanas būs ideāls sabiedrotais dažādās āra aktivitātēs, atrašanos dabā padarot komfortablāku un vēl patīkamāku. “Red Original” un “Red Paddle Co” ražo “premium” klases un kvalitātes apģērbu, inventāru un aksesuārus, kas kalpos ilgi un būs ērti ikdienas lietošanā.

“Red Original” mēteļi

Šie mēteļi tika radīti, lai pirms un pēc āra aktivitātēm zem tiem varētu ērti un diskrēti pārģērbties. Tomēr to pielietojums dzīvē ir kļuvis krietni plašāks. Piemēram, ja vakarā jāizved pastaigā četrkājainais draugs, bet negribas vilkt mugurā vairākas drēbju kārtas. Tas ir lielisks sabiedrotais, gatavojoties aukstumpēldēm, un arī pēc tām. Arī garās pastaigās gar jūru vai meža takās, kad laika apstākļi nav saudzīgi, “Red Original” mēteļi liks justies komfortabli un patīkami. Bet arī to pamatfunkcija arvien ir lieliska – zem mēteļa būs silti un viegli pārvilkt drēbes pēc enerģiska velo brauciena, skrējiena, airēšanas un citām sporta aktivitātēm.

“Red Original” mantu maks

Triecienizturīgs un 100% ūdens drošs maks, kurā ērti salikt pašas nepieciešamākās lietas. Viņš to pavisam viegli varēs paņemt līdzi savās ikdienas gaitās, līdzīgi kā Tu klasisku rokassomiņu. Turklāt mantu maku var droši piestiprināt pie divriteņa, motocikla, SUP dēļa vai laivas. Ja viņam ir mugursoma, tad “Red Original” mantu maks ir piestiprināms somas ārpusē, neaizņemot vietu iekšā.   Šī dāvana viņam kļūs par lielisku sabiedroto gan ikdienā, gan piedzīvojumos. 

Virsjaka

Jaka pasargā pat no stipra lietus un vēja. Tai ir pagarinātas piedurknes un muguras daļa, kas to viņam padarīs gan par lielisku apģērbu ikdienai, gan dodoties dabā, braucot ar velo, airējot uz SUP vai vienkārši skrienot vakara krosiņu. Virsjaka ir ļoti viegla un kompakti ielokāma vienā no jakas kabatām, tādēļ to būs ērti paņemt līdzi somā, ja vakarā gaidāms lietus vai vēsāki laikapstākļi.

Mugursoma

Ja viņa ikdiena ir dinamiska, mainīga un neparedzama, tad “Red Original” mugursoma viņam patiks. Tā ir ērta un ļoti funkcionāla. Soma ir 100% ūdens droša un dators būs drošībā pat tad, ja viņš stiprā lietū brauks ar velo vai moci. Somā ir viegli izņemams organizators, kas piemērots gan datoram, gan dažādiem aksesuāriem. Ja dāvināsim viņam šo somu, viņš ar to no rīta droši varēs doties uz biroju, bet vakarā braucienā ar laivu vai makšķerēt.  

“Red Original” T-krekls

“Red Original” T-krekls ir patīkams un ērts. Tas ātri apsorbē mitrumu un arī ātri žūst, turklāt materiāls nodrošina labu termoregulāciju. Šis krekls ir lielisks sportam ne vien tā materiāla, bet arī uzbūves dēļ – krekla padušu un muguras daļa ir īpaši pielāgota aktīvām kustībām. Ja vēlies viņa brīvdabas vai sporta aktivitātes padarīt komfortablākas, šī noteikti būs laba dāvana.

Aukstumsomas

Tās nav tikai parastas aukstumsomas, bet ūdensdrošas visdažādakajās aktivitātēs ērti līdzi paņemamas aukstumsomas. Tās var nostiprināt uz SUP dēļa vai laivā, kā arī lietot kā parastu mugursomu. Auksta limonāde, alus vai vīns ar šo somu būs līdzi laiskā dienā pludmalē, gaidot ciemiņus piemājas dārzā, vai dodoties SUP ekspedīcijā pa Gauju. Ar “Red Original” aukstumsomu viņš varēs parūpēties ne vien par savu, bet arī savu tuvo komfortu.

SUP dēlis “Voyager+ 13’2””

Ja viņam patīk ūdens un atmiņā paliekoši piedzīvojumi, tad šī būs neaizmirstama un iedvesmojoša dāvana. “Voyager+ 13’2”” ir izcili labs tūrisma dēlis. Tas ir stabils, bet vienlaikus ar ļoti labām gaitas īpašībām. Uz tā var laiski baudīt dienu vai arī doties garos un aizraujošos piedzīvojumos. Latvijā ne viens vien piedzīvojumu meklētājs ar šo SUP modeli dienā noairējis vairāk nekā simts kilometrus. Uz tā var uzlikt ne tikai visu nepieciešamo tūrisma ekipējumu daudzdienu braucienam, bet arī paņemt līdzi savu četrkājaino draugu vai ģimenes jaunāko atvasi. Un te mums arī viņam ir neliela dāvana – decembrī pērkot jebkuru SUP mūsu veikalā, komplektā uzdāvināsim “Red Original” glābšanas vesti.

Onewheel+ XR

Neatkarīgi no tā, vai viņš ir advokāts, students vai skolotājs, “Onewheel” liks viņam smaidīt. To mēs zinām no pašu pieredzes! Viņam nav nepieciešama pieredze dēļu sporta veidos, jo iemācīties braukt ar “Onewheel” ir viegli. Lai to izbaudītu, nebūs nepieciešams daudz brīvā laika, jo piedzīvojumā viņš varēs pārvērst ikdienas braucienu uz darbu, skolu vai veikalu. 

Dāvanu karte

Dāvanu karti viņš varēs izmantot trakiem SUP piedzīvojumiem un SUP inventāra nomai. Jā, arī “Onewheel” elektriskos skeitborda dēļus var iznomāt, izmantojot dāvanu karti. Patiesībā  viss, ko var atrast www.supfit.lv tīmekļa vietnē un mūsu veikalā Andrejsalā, ir iegādājams ar dāvanu karti. Uzdāvini viņam iespēju izvēlēties savu piedzīvojumu!