SUP piedzīvojums Alpos

SUP piedzīvojums Alpu kalnu zilajos ezeros

Iedomājies tik, doties uz Alpiem nevis slēpot, bet SUPot!?! Starp augstajiem kalniem un masīvajām klintīm slēpjas mazāki un lielāki kalnu ezeri. Dažos ūdens ir tik dzidrs, ka viss redzams pat metriem dziļi. Citos ūdens tik zils, ka grūti noticēt tam, ka tas ir dabīgs. Ir arī tumši un noslēpumaini ezeri. Katrs no tiem iespaidīgs un neatkārtojams!

Tuvojoties vasaras izskaņai, kad ūdens ezeros ir pavisam silts, piedāvājam sešu dienu SUP piedzīvojumu kalnu ezeros. Mēs parūpēsimies par  bagātīgu programmu ar siltiem un skaistiem ūdeņiem, labiem un atsaucīgiem pavadoņiem, izcilajiem Red Paddle Co SUP dēļiem, raftinga un kanjoninga piedzīvojumu, kā arī par viesnīcu un transportu pasākuma norises vietā.

Ja nevēlēsies doties grupas braucienā, Tev būs pieejams SUP inventārs arī individuālai lietošanai. Tāpat vajadzības gadījumā mēs Tev ieteiksim interesantākās kalnu takas pārgājienam, skaistākās virsotnes, termālo ūdeņu baseinus un citas aizraujošas aktivitātes.

Un, protams, rūpēsimies par skaistām bildēm katrā ezerā!

Piedāvājam pievienoties mums šīs vasaras Alpu ekspedīcijā no 21.08 – 27.08.

Lai pieteiktos, aizpildi dalībnieka anketu ŠEIT.

Cenas:

Piesakoties un veicot apmaksu līdz 10.07.2022. – 960 eiro

Piesakoties un maksājot pēc 11.07.2022.  – 990 eiro

Piesakoties un maksājot par diviem dalībniekiem  – 1880 eiro

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā droši sazinieties ar mums: Jurģis +371 29586294 vai [email protected]

PROGRAMMA

Wolfgangsee ezers – iespaidīgākais ezers ar 13  km² platību, un vairāk kā 1700 metru dziļumu. Ezeru ieskauj klintis, no kurām drosmīgākajiem būs iespēja arī ielēkt ūdenī. Ezers izceļas ar savu zil/zaļo caurspīdīgo ūdeni un gareno formu, stiepdamies no viena ielejas gala līdz otram.

Hallstatt ezers – slavenākais reģiona ezers, kura panorāma ar Hallstatt kalnu ciematiņu bieži atrodama uz kartiņām, Austrijas aprakstiem vai ceļojumu žurnālos. Ezers atrodas krietni augstāk par pārējiem reģiona ezeriem, un tā ūdens krāsa ir daudz tumšāka, nekā citur redzētā. No ūdens paveras unikāls skats uz Hallstatt kalnu ciematiņu ar tā mazajā baznīcām un krāsainajām mājiņām. Runā, ka šis kalnu ciematiņš ir bijis iedvesma multenes “Frozen” Arendelas pilsētai, kurā dzīvo Elza un Anna.

Mondsee – plašs un saulains ezers, kurā pavadam mierīgus pēdējos braucienus, sauļojoties un veroties uz leģendāro “ Drachenwand” (Dragon wall) klinti, kas paceļās pāri visai ielejai. Pēc supošanas piestāsim arī piekrastes pilsētiņā, kurā ir baznīca, kas tika izmantota slavenā mūzikla “Mūzikas skaņas” filmēšanā.

Wiestaltaussee ezera apkārtne –  būtiski atšķirās no pārējā reģiona, jo tajā ir izteikti kanjoni un kalnu upju ceļi. Šei mēs kāpsim kalnu upēs, un SUPus nomainīsim pret “Raftinga” laivu, lai laistos lejup pa krācēm. Pēc raftinga vilksim hidrotērpus un baudīsim kalnu upju mazos ūdenskritumus “Kanjoningā”.

Atbilstoši laika apstākļiem apmeklēsim arī citus, mazākus kalnu ezerus, kā arī dosimies nelielā pārgājienā kalnos, lai apskatītu Wolfgangsee reģionu no kalna virsotnes.

Cenā iekļauts:

 • Trīs zvaigžņu viesnīca Alpos + brokastis: http://www.pensionschierl.at
 • SUP dēlis, airis, ūdens drošs mantu maiss, drošības veste;
 • SUP apmācība;
 • SUP braucieni Alpu kalnu ezeros gida/instruktora pavadībā;
 • SUP inventāra nogādāšana un savākšana pirms un pēc SUP braucieniem;
 • Raftings ar vietējiem instruktoriem un ekipējumu;
 • Kanjonings ar vietējiem instruktoriem un ekipējumu;
 • Transfērs no/uz Zalcburgas lidostu, iepriekš vienojoties;
 • Atsaucīgi organizatori, kas ieteiks tuvākās izklaides un atpūtas vietas, veikalus, kalnu takas u.c.

Nokļūšana:

 • Ja plāno uz pasākuma vietu doties ar auto un auto ir brīvas vietas, varam palīdzēt Tev atrast līdzbraucējus. Kopā būs lētāk un videi draudzīgāk;
 • Lētakais nokļūšanas veids, ar lidmašīnu līdz Vīnei un tālāk ar vilcienu līdz Zalcburgai (https://www.omio.com/);
 • Tuvākā lidosta ir Zalcburgā un Minhenē – no tās mēs Tevi līdz viesnīcai atvedīsim un aizvedīsim arī atpakaļ;
 • Ja plāno lidot uz kādu citu lidostu un tas ir saprātīgā attālumā, varam mēģināt vienoties un par papildus samaksu nodrošināt transfēru uz un no viesnīcas;
 • Iepriekš piesakoties arī organizatoru transportā uz pasākuma norises vietu būs pieejamas vietas (160 eiro, ar vietu bagāžai un nakšņošanu turpceļā, atpakaļceļā braucam bez nakšņošanas);

Pašam jāparūpējas par:

 • pusdienām, vakariņām un uzkodām;
 • apdrošināšanu;
 • izdevumiem ārpus organizatoru nodrošinātajām aktivitātēm.

Lai pieteiktos, aizpildi dalībnieka anketu ŠEIT.

Cenas:

Piesakoties un veicot apmaksu līdz 10.07.2022. – 960 eiro

Piesakoties un maksājot pēc 11.07.2022.  – 990 eiro

Piesakoties un maksājot par diviem dalībniekiem  – 1880 eiro

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā droši sazinieties ar mums:

Jurģis +371 29586294 vai [email protected]

Piedzīvojumu pasākumu organizē Red Paddle Co SUP airēšanas klubs

Iepirkumu grozs