aktīva atpūta svaigā gaisā

5 bezmaksas izlaides iespējas ziemā

Grūti atrast motivāciju, lai pieceltos no dīvāna un izietu ārā svaigā gaisā? Mēs esam sagatavojuši bezmaksas izklaides iespējas ziemā, ko darīt pa dienu vai vakarpusē pēc darba. Tieši šajā gadalaikā ir svarīgi parūpēties par savu fizisko un mentālo veselību.

1. Pastaiga

Lai arī pastaiga svaigā gaisā nešķiet nekas īpašs, tomēr tieši ziemā tai ir liela nozīmē mūsu veselībai. Pētījumi ir pierādījuši, ka regulāras pastaigas svaigā gaisā samazina saslimstību ar sirds un asinsvadu slimībām un pat var palīdzēt cīņai ar depresiju. Lūk, tieši tāpēc, šādu aktivitāti esam ierindojuši pirmajā vietā. 

Lielisks veids kā pastaigu padarīt interesantāku ir, izmantot dažādas mobilās spēles vai aplikācijas. Mēs Supfit.lv izmantojam Geocaching vai https://cilpo.lv no mūsu draugiem Ežiem. Bet, ja tu esi spēļu fans, tad varam ieteikt Jurassic World Alive vai Pokemon Go. Uzlādē telefonu un dodamies!

2. Velobraukšana

Braukšana ar velosipēdu ir viena no labākājām nodarbēm pēc saspringta darba, lai noņemtu stresu un sajustu patīkamu vēju matos. Šādai aktivitātei, noteikti, svarīgi būs piemērots apģērbs, lai tu justos ērti un nesaaukstētos. Piedāvājam aksesuāru klāstu, kas tavas ziemas aktivitātes padarīs daudz baudāmākas. Red Original džemperis ražots izmantojot “dri-release” tehnoloģiju. Tā nodrošina, ka tas lieliski elpo, tā lietotājs būs siltumā, bet vienlaikus arī nepārkarsīs. Red Original džemperis jums ļaus justies lieliski gan esot uz ūdens, gan braucot ar velosipēdu, gan sporta zālē vingrojot.

100% ūdens drošs mantu maks lieliski pasargās tavas mantas no samirkšanas un ir viegli un stingri piestiprināms ikkatram velosipēdam. Paņem līdzi telefonu, naudas maku vai dokumentus. Tas ir stingrs, noturīgs pret triecieniem un skrāpējumiem, saglabā formu un mantas tajā būs sausas, pat ja tas ilgstoši atradīsies zem ūdens. Neatkarīgi no tā, vai dodies velobraucienā, SUP piedzīvojumā, pārgājienā vai vienkārši ikdienā uz biroju, Red Original ūdensdroša mugursoma ir ideāls risinājums, lai visas mantas būtu sausas un pa rokai.

3. Ikdienas izaicinājumi

Nākošais mūsu sarakstā ir ikdienas izaicinājumi, jeb Daily Challenges. Tas var būt jebkas, ko tu vari veikt katru dienu, kaut vai gultas saklāšana pamostoties, meditācija no rīta vai 10 000 soļi dienā. Iesakām izvēlēties izaicinājumus, kas būs aktuāls tieši Tev! Lai šo padarītu vēl interesantāku, pamēģiniet kopīgus izaicinājumus ar ģimenes biedriem, draugiem vai kolēģiem. Mūsdienās pieejams dažādas rokaspulksteņu un telefonu aplikācijas, kas uzskaitīs, piemēram, Tavu noieto distanci vai soļus un salīdzinās paveikto ar kolēģu panākumiem. Mūsu kolektīvs izmanto aplikāciju Strava.

4. Iepazīsti jaunas vietas savā apvidū

Lai arī dažreiz šķiet, ko gan es neesmu redzējis savā apvidū, te nekā nav, bieži vien izrādās pilnīgi pretēji. Latvijā ir ap 12.5 tūkstošu upju, strautu, valku, urgu un lielu grāvju un vairāk kā 5000 purvu. Interesanti, cik daudzi no tiem ir SUPojami!?! Internetā ir pieejamas daudzas mājaslapas, grupas, video par interesantām vietām te pat Latvijā. Izpēti, kuras ir tuvāk tāvām mājām un dodies iepazīt Latvijas skaisto dabu. Arī sen zināmas takas būs daudz aizraujošakas ar Onewheel + XR. Pārkāp robežas un izbaudi jaunus maršrutus – pa asfaltu vai bruģi, zāli un takām, mežu un jūras krastu lai kur Tavs ceļš vestu! Pieveic pat līdz 30 km.

5. Dabas fotogrāfija

Mēs dzīvojam laikmetā, kad teju katram ir pieejams viedtālrunis ar fotokameru. Nav jābūt profesionālam fotogrāfam, lai iegūtu skaistas bildes. Latvijā ir daudz burvīgu priežu mežu, dabas parku, taku un purvu, saģērbies silti un dodies iemūžināt aizraujošus dabas skatus. Tagad arī Rīgas meži piedāvā digitālo karti, pastaigu plānošanai piepilsētas mežos. Kas var būt vēl vienkārsāk, kā doties un iemūžināt to, kas notiek dabā!?!

Pēc garākas pastaigas, meklējot ideālos kadrus, Tev noteikti gribēsies karstu tēju vai kafiju. Red Original  termopudele Tev neliks vilties – tā ir ne tikai viens no mūsu veikala un Red Original pirktākajiem produktiem, bet arī mūsu darbinieku komandas neatņemams ikdienas aksesuārs, bieži esot pie dabas. Lai gan pudele ir viegla, tā ir izgatavota no augstākās kvalitātes tērauda, kas atbilst jūrniecībā noteiktajiem standartiem. Dzēriens silts tajā saglabāsies 12 stundas. Un jā, karsta kafija no svaigi maltām kafijas pupiņām dabā garšo vēl labāk…

Šīs ir mūsu 5 bezmaksas izklaides iespējas ziemā, bet tev noteikti ir vēl arī savas, tāpēc priecāsimies, ka padalīsies ar tām mūsu soc.tīklu profilos https://www.instagram.com/supfit.lv/ un https://www.facebook.com/supfit.lv #supfitlv