kādēļ izvēlēties RED PADDLE CO SUP dēli

KĀDĒĻ RED PADDLE CO SUP DĒLIS BŪS TAVA ĪSTĀ IZVĒLE

AUTENTISKA PIEREDZE

Red Paddle Co ražo SUP dēļus kopš 2008. gada un vienmēr ir uzskatījuši, ka airēšana un piepūšamais SUP dēlis nedrīkst nozīmēt kompromisus attiecībā uz inventāra veiktspēju, dizainu vai kvalitāti. Red Paddle Co SUP dēlis ir stingrāks un izturīgāks nekā konkurentu ražotie. Veidots tā, lai jūs varētu doties SUP piedzīvojumā jebkurā ūdenstilpnē.

KVALITĀTE IR ZĪMOLA STANDARTS

Gan izstrādājot jaunus produktus, gan ražojot katru konkrēto SUP dēli, kvalitāte ir kā Red Paddle Co produktu stūrakmens. Red Paddle Co ir vienīgais piepūšamo SUP zīmols, kas izgatavo SUP dēļus pašu privātajā ražotnē, izmantojot inovatīvākos materiālus un ražošanas metodes. Ja citus piepūšamos SUP dēļus ražo un līmē ar rokām, tad Red Paddle Co rūpnīca ir automatizēta un šo procesu paveic mašīnas. Un tās SUP dēli nevis vienkārši salīmē, bet augstā temperatūtrā sakausē. Tādējādi SUP dēlis tiek padarīts par vienu veselumu un izslēgta iespēja, ka tā līmējuma vietas varētu neizturēt slodzi, kas ir izplatīta problēma citiem SUP. Red Paddle Co rūpīgi pārbauda katru savu produktu, lai pārliecinātos, ka tas ideāli darbosies tad, kad Tev tas visvairāk būs nepieciešams.

INOVĀCIJAS KATRĀ SUP DĒLĪ

Lai tiktu izgatavots izcils SUP dēlis, Red Paddle Co ir paņēmuši standarta piepūšamo SUP dēļu ražošanas tehnoloģiju un pārveidojuši gandrīz visus tās aspektus. RSS sistēma, kas padara dēļus īpaši stingrus.  “V-Hull” risinājums tūrisma dēļu priekšgaliem, kas tiem ļauj ātrāk un vieglāk traukties pa ūdens virsmu. Tās ir tikai dažas no daudzām patentētām inovācijām, ko atradīsiet Red Paddle Co SUP dēļos.

SUP DĒLIS, KAS RADĪTS, LAI NODROŠINĀTU LABĀKO SNIEGUMU

Piepūšamo SUP burvība ir tajā, ka vari to salocīt, ielikt somā un doties kur vien vēlies. Bet šī brīvība zūd, ja šāds SUP Tev nevar nodrošināt labu kvalitāti un gaitas īpašības uz ūdens. Red Paddle Co izmanto nozares vadošo MSL Fusion tehnoloģiju, kas ir ekskluzīva Red Paddle Co, lai  piepūšamie SUP būtu tik pat labi kā cietie dēļi. Ja lietotājs neredz dēļa piepumpēšanas procesu, nereti pat nenojaušs, ka stāv uz piepūšamā SUP.

JAUNS SUP DĒLIS AR 5 GADU GARANTIJA

Visi Red Paddle Co SUP dēļi ir ar 24 mēnešu garantiju. Bet, reģistrējot savu SUP ražotāja mājas lapā, Tev ir iespēja SUP dēļa garantiju pagarināt līdz 5 gadiem!

TITAN II – PASAULĒ LABĀKAIS SUP PUMPIS

SUP piepumpēšana nereti attur cilvēkus no došanās jaunos piedzīvojumos. Tādēļ Red Paddle Co ir izstrādājis un katram SUP dēlim komplektā piedāvā pumpi, kas SUP piepumpēšanu padarījis neticami vieglu! Piepumpēt SUP dēli ar Titan II pumpi Tev prasīs uz pusi mazāk laika un pūļu.

ERGONOMISKA UN IZTURĪGA SOMA

Pērkot Red Paddle Co Tu saņemsi ne tikai kvalitatīvu un izturīgu SUP dēli un lielisku pumpi, bet arī izturīgu un ergonomisku somu ceļojumiem un SUP glabāšanai. Tā ir izgatavota tā, lai Tavs SUP dēlis būtu no karstas saules, ar ērtu mugursomas sistēmu un iebūvētiem ritenīšiem, lai atvieglotu Tavus ceļojumus. 

LIELISKS SUP DĒLIS UN KLIENTU SERVISS

Red Paddle Co komandai patīk ne tikai supot, bet arī dzirdēt par Taviem SUP piedzīvojumiem. Droši nāc ciemos, raksti vai zvani – mēs atbildēsim uz visiem Taviem jautājumiem, kas būs saistīti ar SUP. Kamēr vien būsi Red Paddle Co lietotājs, sniegsim Tev visu iespējamo atbalstu, lai Tavi SUP piedzīvojumi būtu lieliski.

Visus SUP dēļus var iedalīt trīs kategorijās, kas ļaus Tev izvēlēties piemērotāko SUP dēli tavam braukšanas stilam. Lasi vairāk mūsu blogā SUP dēļi – kā izvēlēties īsto?

Iepirkumu grozs