Kļūsti par starptautiski sertificētu SUP instruktoru jau šovasar!

Latvijas Sērfošanas un SUP federācija līdzfinansē un sadarbībā ar Supfit.lv organizē Starptautiskās Sērfošanas asociācijas ( www.isasurf.org ) 1. līmeņa SUP instruktoru un glābšanas uz ūdens – ILS (International LIfe Saving) rescue kursus Rīgā šī gada jūlijā.

Kursus vadīs sertificēts ISA kursu prezentētājs Andy Joyce no Lielbritānijas. 

Darba valoda – angļu.

Pieteikties var aizpildot DALĪBNIEKA ANKETU ŠEIT. 

Starptautiskās Sērfošanas asociācijas SUP instruktora sertifikāts tiek atzīts visās vairāk nekā 100 ISA biedru valstīs. Latvijā ISA SUP sertifikāts arī garantē automātisku LSSF atzīšanu, kārtojot jebkura līmeņa SUP trenera sertifikāciju.

KURSS:

Starptautiskās sērfošanas asociācijas (ISA) pirmā līmeņa – gludūdens SUP (FWSUP) instruktors strādā ar iesācējiem gludā/mierīgā ūdenī, mācot SUP pamatprasmes, tostarp iepazīstina ar aprīkojumu, drošību pludmalē, SUP dēļa drošu pārvietošanu, piecelšanos kājās un airēšanas uzsākšanu, tehniski pareizu airēšanu ar SUP dēli guļus, ceļos un stāvus.

Kurss nodrošina instruktoram nepieciešamās prasmes un zināšanas, lai to izdarītu drošā vidē un atbilstošā veidā.

MĒRĶIS:

Dot iespēju visiem interesentiem apgūt jaunas prasmes, kā arī nozarē iesaistītajiem uzņēmumiem sagatavot sertificētus instruktorus, lai sniegtu saviem klientiem atbilstošus pakalpojumus un drošību.

PRASĪBAS DALĪBNIEKIEM:

Šis kurss ir paredzēts personām vecākām par 16 gadiem ar SUP pieredzi, kas vēlas mācīt SUP pamattehniku iesācējiem un interesentiem ar minimālām priekšzināšanām. 

Katram dalībniekam kursu laikā būs jānokārto pamata fiziskās sagatavotības tests:

            200m skrējiens ātrāk par 1 minūti

            400m peldējiens atklātā ūdenī vai baseinā ātrāk par 10 minūtēm

Ideālā gadījumā pirms kursiem būtu vēlams baseinā (ne īsākā par 25m) nopeldēt 200m distanci ne lēnāk kā 5 minūtēs, kas būtu apstiprināts ar baseina oficiāla pārstāvja, trenera vai instruktora parakstu.

Nepieciešamas arī angļu valodas zināšanas.

***

KURSU GRAFIKS:

Precīzs grafiks tiks sniegts pirms kursa, bet kopumā jārēķinās ar 4 pilnām apmācību dienām:

  1. Teorētiskās apmācības iekštelpās (Rimi Olimpiskajā centrā Grostonas ielā 6, Rīgā);
  2. Prakse brīvdabā, tai skaitā ūdenī (precīza vieta tiks noteikta atkarībā no laikapstākļiem)


10.-11.jūlijs: 1. līmeņa Flatwater SUP (FWSUP) apmācība 


12.-13.jūlijs: International Life Saving (ISA/ILS) jeb cilvēku glābšanas uz ūdens apmācība un sertifikācija.

Vairāk informācijas par kursiem pieejama ŠEIT.

KURSU CENA:

545.00 EUR par SUP + ILS* kursiem, ja apmaksa tiek veikta līdz 03.07.23. No 03.07.23. – 595.00 EUR.

Cenā jau ir iekļauts ISA International Lifesaving sertifikāts (75.00 USD), bet nav iekļauts ISA SUP Flatwater instruktora sertifikāts (150.00 USD), kas jāmaksā katram atsevišķi uz ISA rekvizītiem un katru gadu pēc tam jāpagarina, samaksājot ISA 100 USD.

  • Lai saņemtu sertifikātu katram instruktoram būs jānovada 20 stundu instruktāžas pēc kursa ar atbilstošu ISA instruktoru, kas tiks ierakstīts darba burtnīcā un pēc tam nosūtīts kursa vadītājam. 

Ņemot vērā, ka Latvijā vienīgais ISA instruktors ir LSSF prezidents Normunds Barinovs, pēc kursu pabeigšanas LSSF rīkos vairākas grupu un individuālas instruktāžas sesijas, kurās būs iespēja šīs instruktāžas stundas novadīt.

Summu ir iespējams sadalīt vairākos maksājumos. Ja ir nepieciešams, lūgums sazināties personīgi pa tālr. 22847624 vai e-pastu: [email protected]

Juridiskājām personām varam izrakstīt rēķinu, ja nepieciešams.

*SVARĪGI!

ISA instruktora sertifikātu neizsniedz, ja nav derīga pirmās palīdzības un glābēja uz ūdens sertifikāta, kam nav obligāti jābūt ISA/ILS sertifikātam.

Ja Tev jau ir derīgs glābēja uz ūdens un pirmās palīdzības sertifikāts, tad būs nepieciešams tikai 2 dienu instruktora kurss un kopējā cena tiks samazināta.

MAKSĀJUMS:

LATVIJAS SĒRFOŠANAS UN SUP FEDERĀCIJA

Reg. Nr. 40008220098

Juridiskā adrese: Arāju iela 19, Talsi, LV-3201

Banka: AS SEB Banka
SWIFT: UNLALV2X
IBAN: LV49UNLA0050022262536

Par ISA SUP+ILS kursiem – Vārds Uzvārds (ja par kursu dalībnieku maksā juridiska vai arī cita persona)

Iepirkumu grozs